UUS SCUDO

Mugavus igal sõidul

Uus Scudo on mitmekülgne, ruumikas ja ergas tarbesõiduk, millel on pakkuda kõik töösõitudeks vajalik. Lisaks tagavad istmete erinevad konfiguratsioonid, samuti reguleeritava rooli seaded ja sõiduautole omane juhtimisasend mugavuse ka pikkadel sõitudel.

MUGAV JA MITMEKÜLGNE SALONG

Kas oleksite arvanud, et see on nii avar? Uus Scudo pakub ruumi ja kabiini ümberkujundamise lahendusi, mis on mõeldud parimate töötingimuste loomiseks ka kõige keerulisemates olukordades.

Uuel Scudol on täiustatud mahukate koormate laadimissüsteem, mis rõhutab veelgi selle mudeli mitmekülgsust.

MODUWORK MODULEERITAVUS

Luuk juhi kõrvalistuja istme all võimaldab pika laadimisruumi moodustamise: kuni 3,32 m Compact mudeliversiooni korral, 3,67 m tavapikkusega mudeliversiooni korral ning kuni 4,02 m Maxi täispika mudeliversiooni korral. Samuti saab mõne lihtsa liigutusega esiistme muuta arvutilauaks või mugavaks lauaks einestamiseks.

ISTMETE VALIK

Scudo kannab endas ühtviisi nii töö mugava kui ka praktilise laabumise tähendust. Scudo mudeli esiistmete osas pakutavate valikute seast on teil võimalus valida just teie töötajate vajaduste jaoks kõige paremini sobiv lahendus.

  • Mugavad istmed koos avara ja varjatud panipaigaga.

  • Eraldi istmed koos peidetud panipaikadega.

ISTMESOOJENDUSED

Scudo tagab teile mugavad olud ka külmade ilmade saabumisel. Esiistmed on varustatud istmesoojendustega, mille toimel mööduvad ka kõige pikemad teekonnad talvistes oludes parimates võimalikes mugavustingimustes.

JUHTIMISASENDI REGULEERIMISE VÕIMALUSED

Rool on reguleeritav nii kõrgusesse kui ka sügavusse ning istmed võimaldavad reguleerimist erinevatesse asenditesse kõrguse ja nurga kombinatsioonides väga suures ulatuses. Mugava juhtimisasendi leidmine on lihtsam kui kunagi varem ning istme asendi muutmine juhi vahetumise korral on teostatav vaid mõne lihtsa liigutusega.