UUS SCUDO

UUS SCUDO

Uus Scudo muutub asendamatuks igapäevaseks abiliseks

Uusima põlvkonna diiselmootoritega varustatud sõidukiga jõuate kindlalt oma sihtkohta. Erinevate mootorivõimsuste ja kahe käigukastitüübi valiku seast leiate kindlasti auto, mis sobib teie vajadustele kõige paremini.

E-Scudo on elektriline ja pakub suurepärast minekut. Elektrimudeli kaubaruumi maht ja kandevõime jäävad samaks nagu diiselmootoriga mudelil. Proovige seda ise.

 • Valige ükskõik kas elektrimootoriga või diiselmootoriga mudeliversioon?
  Valik on teie!

  Uus Scudo on saadaval kahes versioonis: üks diiselmootoriga ja teine, täiesti uus, täiselektrilisena – mis on mõlemad kompromissitult töökindlad ja tõhusad.

 • Kompaktsus sõiduki ruumikuse ja kandevõime arvelt järeleandmisi tegemata.

  Kere on kompaktsete mõõtmetega, kuid seejuures uskumatult suure, 6,6-kuupmeetrise mahutavusega koorma laadimiseks vaid 1,90-m kõrguse juures, kandevõimega kuni 1400 kg.

 • Sõiduomadustelt sõiduauto

  Mugav juhtimisasend ja sõiduki kompaktsus tagavad teile tööpäevade möödumise stressivabas keskkonnas.

 • Paindlikkus, mida olete otsinud

  Uus Scudo pakub ohtralt ruumikust ning hulgaliselt nutikaid laadimislahendusi eesmärgiga vastata kõikidele teie nõudmistele ja vajadustele.

 

Lisateabe või pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

 

 

 

KAKS TEED, ÜKS SIHT

Uus Scudo pakub suurimas valikus erinevaid mootoreid. Uue 8-käigulise automaatkäigukastiga (ainult 2,0-liitrises versioonis) diislitest kuni elektriajamiteni, kus aku maht jääb vahemikku 50–75 kWh.

Saadaval on mitmesuguse pikkusega kered ja erineva viimistlusega mudelid. Elektrimootoriga Scudo on kasutusomaduste poolest tõusnud uuele tasemele, kus kandevõime ulatub 1,2 tonnini.

MÕÕTMED

Scudo mudelivalik hõlmab erinevaid mudeliversioone, kerepikkusi ja laadimislahendusi, millega rahuldada ka kõige spetsiifilisemad nõudmised ja vajadused. Scudo valikust leiate kindlasti just enda äri jaoks kõige paremini sobiva versiooni.

 

Elektrifitseerimine on teie ettevõtte tulevik

Te saate uue sõidukogemuse, mis võimaldab vabamalt liikuda tiheda liiklusega piirkondades ja linnakeskustes.

Valides oma äri vajadustele sobivaima aku, vähendate laadimisaega (näiteks kuni 100 kWh alalisvoolu laadimine vöötab vaid 30 minutit*).

Uue E-Scudo kandevõime ulatub kuni 1,2 tonnini, mis annab sama kandevõime kui sisepõlemismootoriga mudelil.

* vastavalt WLTP katse protseduurile 75 kWh akuga.

14 aktiivset ja passiivset ohutus- ja turvasüsteemi

Uus Fiat Professional Scudo on varustatud tipptehnoloogiliste juhtimise abisüsteemidega suurel hulgal, mis muudavad kõik sõidud juhi jaoks nii ohututeks ja turvalisteks kui vähegi võimalik.