Uus Doblo

ESIKLAASINÄITUR

Tänu esiklaasinäituri (ingl k Head-Up Display) projektsioonile näete kogu tähtsaimat sõiduinformatsiooni, pööramata teelt pilku. Esiklaasilt saate jälgida peamist teavet – kiirust ja navigeerimisjuhiseid, samuti näha hoiatussignaale.

8-TOLLINE PUUTEEKRAAN

8-tolline värviline puuteekraan loob ligipääsu infosüsteemile, kuhu on installitud süsteemid Apple CarPlay ja Android Auto™ ning digitaalne raadiovastuvõtja (DAB). Lisaks on siia võimalik integreerida 3D-navigatsioonisüsteem, mis näitab lähimaid tanklaid, parklaid, kohalikku ilma ja külastuskohti.

APPLE CARPLAY

CarPlay on kõige kiirem ja turvalisem viis sõidu ajal oma iPhone’i kasutada. Kõik, mida vajate, ilmub otse puuteekraanile. Siit võite saada sõidujuhised, teha telefonikõnesid, võtta vastu ja saata sõnumeid ning kuulata muusikat, hoides kogu tähelepanu teel. CarPlaysse integreeritud häälassistent Siri töötab ka rooli integreeritud nuppudega. Kõik CarPlayga ühilduvad rakendused on loodud nii, et nendele oleks võimalik kergesti ja intuitiivselt juurde pääseda, pööramata silmi teelt.

ANDROID AUTO™

Kasutage oma sisu või Google Mapsi ja Google Play Musicut hõlpsalt ja turvaliselt rooli taga istudes. Android Auto™ kuvab kõik ühilduvad rakendused puuteekraanil. Kõikide olemasolevate funktsioonideni jõuate mugavalt häälkäskluste või roolil ja puuteekraanil olevate nuppude abil.

TURVALISUS

OHUTUS JA JUHIABI

17 aktiivset ja passiivset turvasüsteemi.

Uuel Doblòl on integreeritud kõrgema klassi tehnoloogiad ja turvasüsteemid, mis tagavad igapäevaste teekondade ohutuse.

SÕIDURAJA JÄLGIMISSÜSTEEM

See aktiivne turvasüsteem tagab, et püsite sõidurajal. Kui süsteem tuvastab ohu sõita sõidurajalt juhuslikult välja, korrigeeritakse järk-järgult roolimehhanismi, et auto püsiks sõidurajal.

EESMISE KOKKUPÕRKE ENNETUS + AKTIIVNE AVARIIPIDUR

Kokkupõrkeohu korral ees sõitva sõiduki või muu liiklejaga hoiatab aktiivne turvasüsteem teid ja alandab vajaduse korral auto kiirust.

JUHI VÄSIMUSE TUVASTUSSÜSTEEM

Süsteem jälgib juhi käitumist ja tuvastab juhi esmased väsimustunnused. Kui süsteem teeb kindlaks, et autojuhi erksus on vähenenud, lülitub sisse heli- ja piltsignaal, mis soovitab juhil puhkamiseks peatuda.

DIGITAALNE PEEGEL

Viietollisel digitaalsel tahavaatepeeglil kuvatakse kahe kaamera fikseeritav pilt. Üks kaamera asub parempoolse tahavaatepeegli all ja teine kaubaruumi tagumise ukse kohal. Tänu sellele on digitaalselt peeglilt võimalik näha pilti kolmest eri nurgast: tagant, küljelt ja lainurga alt. See süsteem aitab teil täiesti ohutult teha mis tahes manöövri.

ESIKLAASINÄITUR

Teil ei ole vaja pilku teelt pöörata, sest kõige tähtsam teave on teil otse silme ees. Esiklaasinäitur projitseerib seadmepaneelilt saadava info.

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTUS

Esiklaasi ülaossa on paigaldatud mitmefunktsiooniline kaamera, mis loeb liiklusmärke. Doblò turvasüsteem tuvastab need automaatselt ja kuvab teabe seadmepaneelil.

PIMENURGA JÄLGIMINE

Süsteem hoiatab teid, kui teie auto pimealal on teine sõiduk.

TEEKATTEGA NAKKUVUSE KONTROLL + NÕLVALTLASKUMINE*

See süsteem optimeerib nakkuvust, valides ühe viiest erinevast nakkerežiimist, kui kasutate keskkonsoolil olevat pöördvalitsat. *Ei ole saadaval Combi versioonidel.

AUTOMAATSED KAUGTULED

See funktsioon tagab kaug- ja lähitulede automaatse ümberlülitamise vastavalt liikluse intensiivsusele või sellele, kui teised sõidukid lähenevad vastassuunast.

HAAGISE STABIILSUSKONTROLL

See täiendav ESP-funktsioon teeb kindlaks haagise liikumise ja mõjutab sõiduki pidurisüsteemi, et stabiliseerida järelveetava sõiduki liikumist.

NÕLVAABISÜSTEEM

See süsteem tõkestab auto soovimatu liikumise, kui vabastate nõlval piduripedaali.

PARKIMISABI

Olenevalt auto suurusest tuvastab uus Doblò vabad parkimiskohad ja reguleerib juhtimissüsteemi, et aidata teil manööverdada. Teil piisab vaid gaasi- ja piduripedaalile vajutamisest.

VÕTMEVABA AVAMIS- JA KÄIVITUSSÜSTEEM

Hoidke võti taskus. Uus Doblò tunneb teid ära, niipea kui autole lähenete.

TAHAVAATEKAAMERA

Uuel Doblòl on sisseehitatud tahavaatekaamera, mis aitab ka kõige keerukamate manöövritega hõlpsalt hakkama saada.