Uus Doblo

Uus Doblo

 • MAGIC CARGO

  Hõlpsalt ümber korraldatav kaubaruum muudab auto universaalsemaks. Auto esiosas on kolm istekohta. Istme allalaskmise korral on võimalik kaubaruumi pikkust ja mahutavust suurendada – maht suureneb 0,5 m³ (kokku 4,4 m³) ja pikkuselt saab transportida kuni 3,44 m veost. Uus Doblò sobib suurepäraselt teie igapäevaste ülesannete täitmiseks, selle kasulik koormus ulatub kuni 1000 kg.

 • ELEKTRILINE

  Uus Doblò on saadaval kolme eri mootoriga: diisli, bensiinimootori ja uue täiselektrilise mootoriga. Olenemata mootorist jääb kaubaruumi maht samasuguseks, seega elektriline Doblò on sama universaalne kui sisepõlemismootoriga versioon.

 • DIGITAALNE PEEGEL

  See innovaatiline funktsioon täiendab uue Doblò kõrgema klassi turva- ja juhiabivarustust. Viietollisel digitaalsel tahavaatepeeglil kuvatakse kahe kaamera fikseeritav pilt. Üks kaamera asub parempoolse tahavaatepeegli all ja teine kaubaruumi tagumise ukse kohal. Tänu sellele on digitaalselt peeglilt võimalik näha pilti kolmest eri nurgast: tagant, küljelt ja lainurga alt.

 • KÕRGEIMA TASEME TURVAFUNKTSIOONID

  17 aktiivset ja passiivset juhiabisüsteemi (ingl k Advance Driving Assistance Systems ehk ADAS) aitavad teil turvaliselt ülesandeid täita.
  .

CREW CAB

Versioonil CREW CAB on pikem kere (L2) ja täiendavad istekohad. Seda saab hõlpsalt vajaduste järgi kohandada (täiendavad istekohad teises istmereas või suurem kaubaruum).

CARGO VAN

Uus Doblò on saadaval kahes eri pikkuses: standardne on 4,4 m (L1) ja Maxi 4,75 m pikk (L2).