Ducato Šassii

LIHTSAM JA PALJU SÄÄSTLIKUM

Uus FIAT Ducato on varustatud uuendusliku MULTIJET II EURO 6 mootoriga, mille kütusetarve on alates 5,8 l/100 km, ning CO2 emissioonid ulatuvad kuni 158 g/km. Kergem tagaamort ja parendatud sõiduki struktuur võimaldavad saavutada madalamat kütusekulu ja emiteerida keskkonda vähem ohtlikke aineid. Samuti aitab see vähendada sõiduki kogukaalu.

KAASAEGNE

FIAT Ducato mudel on varustatud uusimate tehnoloogiatega. Elektrooniline stabiilsussüsteem (ESC) kuulub kõikide Ducato mudelite standardvarustusse. See aitab teil vähendada keha õõtsumist, nagu ka parendab sõidukvaliteeti ja kaitseb transporditavat koormat ootamatute liikumiste eest. Samuti on see varustatud koormustajuritega, aktiivse stabiilsussüsteemi ja elektroonilise pidurdusassistendiga. Lisaks on teil võimalik tellida sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus ja liiklusmärkide tuvastussüsteem ning 4×4 nelikveo süsteem. Kõikide mudelite raadiod on varustatud Bluetoothi tehnoloogiaga ja suudavad mängida MP3 vormingus muusikat. Lisaks on teil võimalik tellida puuteekraan, navigatsioonisüsteem ja tahavaate kaamera.

OHUTUMA SÕIDU HUVIDES

Tahavaate süsteem on kasulik sõiduki parkimisel kitsastesse parkimiskohtadesse või halva nähtavusega tingimustes. Kohe, kui lülitate tagurpidi käigu sisse, aktiveeritakse automaatselt 4 tajurit, mis hoiatavad teid, kui jõuate takistuseni. Tahavaate kaamera koos kolmanda piduritulega, edastab tehtud video 5”-sele värvilisele puuteekraanile, mis on integreeritud armatuurlaua raadioga. Tahavaatepeegleid on võimalik tellimusel varustada elektrooniliste regulaatoritega, udukuivatusfunktsiooni ja elektrilise kokku pööramisega.

Vajate abi? Rääkige meiega