Ducato Šassii

4-osaline kaitseraud

Uus kaitseraud koosneb kolmest osast ja radiaatorivõrest, mille saab eraldi eemaldada lihtsalt. Selle kuju tagab maksimaalse kaitse. Radiaatorivõre on saadaval metallikhalli või mustana.

Esitulede pesurid

Esitulede pesurid suudavad tänu suure survega veejoale puhastada kogu tulede pinna, parandades nähtavust ja seega sõiduohutust.

Led-päevasõidutuledega esilaternad

Led-päevasõidutuledega esilaternad tagavad 40% võrra suurema valgusvoo.

Põrandaalune tööriistakast

Põranda all on täiendav praktiline panipaik (lisavarustus) väikeste tööriistade ohutuks transpordiks.

Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid

Küljepeeglid tagavad teile panoraamvaate ja on praktilised, kuna neid saab kabiinist elektriliselt reguleerida ja kokku klappida.

Udutuled

Udutuled paiknevad eesmise kaitseraua alaosal maksimaalse nähtavuse tagamiseks.

Fikseeritav kaubaalus

Allaklapitavate küljepaneelidega alumiiniumist Scattolini platvorm on saadaval ka terasest valmistatuna. Reguleeritavad kinnitused, roostevabast terasest tihvtid ja PVC-st küljed tagavad maksimaalse praktilisuse igas olukorras. Scattolini platvorm on saadaval igas pikkuses sõidukitele.

Tugevdatud kere

Sõiduki põhiosad, nagu kere ja liikuvad osad, on nüüd veel tugevamad, vastupidavamad ja töökindlamad.

Õhkvedrustus

Õhkvedrustus hoiab sõiduki stabiilsena kõigis tingimustes. Paigalseisva sõiduki kliirensit saab kaupade laadimise hõlbustamiseks suurendada ja vähendada.

Saadaval on kuni 6 tüüpi tagavedrustust

– 1 vedrustus lehtvedruga
– 1 mugavusvedrustus lehtvedru ja põikstabilisaatoriga
– 1 vedrustus kahe lehtvedruga
– 2 vedrustust kahe lehtvedru, suurendatud kliirensi ja põikstabilisaatoriga, saadaval ka 2500 kg lubatud koormusega tagasillal
– 1 vedrustus komposiitmaterjalist, mis võimaldab vähendada kaalu 15 kg võrra, suurendatud kliirensi ja põikstabilisaatoriga
– 1 isereguleeruv õhkvedrustus, saadaval ka mugavusversioonis kõrgendatud tugevusega variantidele

Maxi-versioon

Ducatol on lahendus iga vajaduse tarvis. Võite muret tundmata usaldada Ducato Maxi-versiooni 4,2-tonniste ja 3,5-tonniste sõidukite vedrustust ja pidurisüsteemi.

Kokkuklapitav tagumine aste

Kokkuklapitav aste tagaluugil lihtsustab laadimist ja mahalaadimist.

Webasto

Tänu Webasto Thermo Top “C” programmeeritavale lisakütteseadmele saab sõidukit eelsoojendada kuni 24 h enne teeleasumist. Saadaval on ka taimeriga automaatne versioon.

Tahvli ja nutitelefoni tugi

Multifunktsionaalne seadmehoidik sobib tänu unikaalsete disainile kuni 10” ekraaniga tahvelarvutile ja nutitelefonidele. Et kontor oleks alati käeulatuses.

Uus 7" ekraaniga raadio

Valige oma Ducatole sobiv meelelahutussüsteem. Uus info- ja meelelahutusseade on saadaval standardversioonis või koos navigatsioonisüsteemiga: 7” puuteekraan, kõnetuvastus, USB-port, DAB-raadio, raadio juhtnupud roolirattal ja ühilduvus tahavaatekaameraga.
Uue süsteemi ühenduvust parandavad veelgi Apple CarPlay ja Android AutoTM-i tugi.

Soojenduse ja vedrustusega istmed

Maksimaalset mugavust pakkudes. Esiistmeid saab soojendada lihtsalt nupuvajutusega ning hüdrauliline vedrustus kaitseb teid sõiduki rappumise eest, muutes istmed äärmiselt mugavaks ebatasasel maastikul.

Jahutuskamber

Toit ja joogid püsivad jahutuskambris jahedana, kui kliimaseade on sisselülitatud.

Klapplauaga kaheinimeseiste

Kabiini saab kaassõitja(te) jaoks paigaldada lisavarustusena üheinimeseistme või tänu kabiini ruumikusele standardvarustusena kaheinimeseistme, mille seljatoe keskmine osa on kasutatav praktilise klapplauana. Mõlemad konfiguratsioonid on varustatud kolmepunkti turvavööde ja individuaalsete peatugedega.

Vajate abi? Rääkige meiega