Doblò Furgoon

OHUTUS

Ohutu töötamine on kõige olulisem asi! Uue Doblò Cargoga tunnete ennast turvaliselt, sõltumata sellest, millistes tingimustes te sõidate, kuna me tagame teie enda ja teie reisijate ohutuse.

KAASAEGNE

FIAT Doblò Cargo on varustatud erinevate kõige vajalikumate tehnoloogiatega. Elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC) aitab teil vähendada keha õõtsumist, nagu ka parendab sõidukvaliteeti ja kaitseb transporditavat koormat ootamatute liikumiste eest. Samuti on see varustatud koormustajuritega, aktiivse stabiilsussüsteemi ja elektroonilise pidurdusassistendiga. Lisaks saate tellida Traction+ süsteemi koos nõlvalt laskumise kontrollsüsteemi, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatuse ja liiklusmärkide tuvastussüsteemid.

FUNKTSIONAALNE JA TURVALINE

FIAT Doblò Cargo loodi olema liider tulemuslikkuses ja ergonoomilistes lahendustes ning võimekuses kohanduda nõutava koorma suuruse või tööolukordadega. Kuni 180° ulatuses avanevad tagaluugid võimaldavad teil mugavalt koormat peale ja maha laadida ning koormat transportida. Spetsiaalselt loodud madal lävi hõlbustab ja kiirendab teie tööd, samas kui funktsionaalsed uksekäepidemed võimaldavad end avada isegi ühe sõrmega.

Vajate abi? Rääkige meiega