Doblò Furgoon

Välimine

Unikaalne stiil parema funktsionaalsuse ja suurema suutlikkuse tagamiseks

Doblò Cargol on täielikult uuenenud sõiduki esiosa. Sõiduk on stiilne ja varustatud kaasaegsete tehnoloogiliatega. Kapoti ja eesmise kaitseraua kuju parandavad aerodünaamikat, tagades suurema tõhususe koguni väikestel kiirustel.

Küljeuks

Külgmine liuguks tagab oma laia avausega lihtsa juurdepääsu kaubaruumile ka kitsastes kohtades.

Ergonoomilised lingid

Doblò Cargo ukselingid on disainitud optimeerima ergonoomikat ja tugevust: sisemised lingid tagavad ukse lihtsa avamise, välimised lingid on avamise ja sulgemise hõlbustamiseks vertikaalse disainiga.

Tagauks

Tagauks paistab silma praktilisuse ja funktsionaalsusega tänu 180° nurga alla avanemisele.

Parim omas klassis

Madal laadimiskõrgus hõlbustab laadimist ja mahalaadimist ning enam kui 5 m3 mahutavus, 1-tonnine kandevõime ja 2,1 m kaubaruumi pikkus muudavad Doblò Cargo perfektseks mis tahes kasutuses. See on “Parim omas klassis” ja parim töövahend töö tegemiseks.

Interjöör

Kolmas iste kabiinis

Lisaks 3 inimese mahutamisele on multifunktsionaalse esiistme all ka suur panipaik. Kokkuklapitav keskmine iste on kasutatav laua, käetoe või dokumendihoidikuna. Kokkuklapitav on ka kõrvaliste. See võimaldab pikkade esemete transporti, mida saab kinnitada praktiliste kinnituskonksudega kokku klapitud istme seljatoe külge.

Navigatsioonisüsteemiga Uconnect™-raadio Bluetooth®, AUX ja USB sisenditega

Armatuurlauale integreeritud 5″ värvilise ekraaniga UconnectTM-i info ja meelelahutuse süsteem on varustatud mugavate roolirattal paiknevate juhtnuppudega. Bluetooth®-i liides (käed-vabad) võimaldab mobiiltelefoniga helistada ja kõnedele vastata, kuulata ja saata tekstisõnumeid ja esitada muusikat ilma, et tähelepanu hajuks või et käsi oleks vaja roolirattalt tõsta.
AUX-sisend ja USB-pordid võimaldavad kuulata muusikat paljudes erinevates vormingutes.

Panipaigad

Libisemiskindlast materjalist keskne panipaik on kasulik kõigi vajalike esemete käepärast hoidmiseks. Uksepaneelis olevasse lahtrisse mahuvad korraga üks 1,5 l pudel, kaks 0,5 l pudelit ja A4 suurusega kirjaplokk.