100% Ducato, 100% Elektriline

Tehnoloogia

Juhtseade

Juhtseade tagab täiendava mugavuse nutikate funktsioonidega nagu sõiduki eelsoojendamine/jahutamine. See võimaldab sõitu alustades vähendada kliimaseadme mõju akule. Samuti on võimalik seadme abil planeerida igapäevast laadimist kasutades madalamat elektritariifi.

Sõidurežiimid

Klient saab valida sobiva sõidurežiimi: normaalrežiim tagab optimaalse tasakaalu suutlikkuse ja säästu vahel, ökorežiim võimaldab maksimeerida tööulatust ja võimas režiim tagab toimetuleku raskemate ülesannetega.

E-sõit ja E-pidurdamine

E-sõit on energiat säästev sõidurežiim, mis aktiveerub tavaliselt siis, kui sõiduk aeglustab: nii ei tarbi elektrimootor akuvoolu. E-pidurdamine aeglustab sõidukit ilma piduripedaali vajutamata: selles režiimis tagab elektrimootor aku laadimiseks negatiivse pöördemomendi.

Kilpkonnarežiim

Kui aku laetuvuse tase läheneb visuaalselt 0%-le, siis hoiatab uus e-Ducato juhti selle eest ja aktiveerib spetsiaalse oluliselt vähendatud suutlikkusega sõidurežiimi järelejäänud sõidu-ulatuse pikendamiseks.

Taastumisrežiim

See on unikaalne omadus, mis iseloomustab akude paralleelarhitektuuri: see võimaldab sõidukil teekonda jätkata mis tahes üksiku mooduli rikkele vaatamata.

Ohutus

PIMEALA ABILINE

See süsteem kasutab tagumisele kaitserauale paigaldatud radareid selliste lähenevate sõidukite tuvastamiseks, mis ei ole juhile nähtavad küljepeeglite pimeala tõttu. Süsteem hoiatab juhti lähenevate sõidukite eest helisignaali ja küljepeeglitel valgustatud ikoonidega.

NUTIKAS PIDURDUSSÜSTEEM

See integreeritud süsteem on disainitud kokkupõrget ära hoidma või selle tõsidust vähendama. See tuvastab eesolevaid takistusi, hoiatab juhti kokkupõrkeohu eest ja aktiveerib autonoomse hädapidurdamise.

TAGUMISE RISTISUUNALISE LIIKLUSE TUVASTAMINE

See süsteem on disainitud hoidma ära kokkupõrget manööverdamisel. See kasutab tagurdamisel tagumisele kaitserauale paigaldatud radareid küljelt lähenevate sõidukite tuvastamiseks.

SÕIDURAJALT KÕRVALE KALDUMISE EEST HOIATAV SÜSTEEM

See süsteem suudab teha koguni halva nähtavuse korral kindlaks, kui sõiduk kaldub oma rajalt kõrvale. Süsteem hoiatab juhti viivitamata võimaliku ohu eest visuaalsete ja helisignaalidega.

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE

See süsteem kasutab juhi abistamiseks pardakaamerat, et tuvastada ja kuvada sisseehitatud ekraanil kiirust piiravaid ja möödasõitu keelavaid liiklusmärke.

KAUGTULEDE ASSISTENT

See süsteem tagab öisel sõidul vastutulevaid sõidukeid tuvastades automaatse lülitumise lähi- ja kaugtulede vahel nähtavuse parandamiseks ja pimestamisohu vähendamiseks.