Ducato

SOOJENDUSEGA TUULEKLAAS

Tuuleklaasi kiirem sulatamine ja kuivatamine külma ilmaga.

ELEKTRILINE KÄSIPIDUR

Nutikas lüliti. Juht saab aktiveerida käsipiduri näidikulaual oleva lülitiga.

VÕTMETA ENTRY&GO

Ava ja lukusta kabiini ja koormaruumi uksi ja käivita mootor ilma võtit kasutamata. Spetsiifiliste tööõlesannete täitmiseks saab uksi lukustada ja avada ka töötava mootoriga.

230 V TOITEPESA

See lisa võimaldab lihtsalt laadida elektriseadmeid, nagu sülearvuteid, tööriistade akusid, tahvelarvuteid, nutitelefone ja muid kuni 150 W võimsusega elektriseadmeid.

UUED ISTMED

Istmete valik läbis uuenduskuuri suurema mugavuse ja moodsama välimuse tagamiseks. Uus istmepadja kuju ja uute materjalide kasutamine parandavad mugavust.

SÖÖ&TÖÖTA LAUD

Et muuta juhi ja kaassõitja elu mugavamaks nii töö- kui puhkepauside ajal, on nüüd kabiinis laud, millele saab panna süle- või tahvelarvuti või kandiku lõunasöögiga. Lauda saab pöörata kasutaja suunas maksimaalse mugavuse tagamiseks ja laua tagaserval on tassihoidikud ja panipaigad.

KESKPANEEL

Uuel keskpaneelil on USB-ühenduspesa ja 12 V toitepesa, suitsetaja komplekt või pudeli-/telefonihoidik.

LÄIKIVAD KROOMITUD VÕI MUSTAD ÕHUAVAD

Mugavad õhuvoolu regulaatorid on saadaval standardse läikivmusta viimistluse või lisana pakutava läikiva kroomitud viimistlusega.

NAHKKATTEGA ROOL

Nahkkattega, mugavama ja ilusama disainiga, uued juhtnupud, läikivad kroomist elemendid ja läikivmustad nupud. Kogu valikus kuulub nüüd hüdraulilise süsteemi asemel standardvarustusse uus elektriline roolivõimendi. Uus roolivõimendi on kiirusetundlik. Kohandub sõiduki kiirusest olenevalt, mistõttu on roolimine täpsem ja seega sõiduki juhtimine palju nauditavam. Samas lihtsustab see parkimisel manööverdamist. See parandab ka kütusekulu näitajaid ja vähendab CO2 heidet.

DIGITAALSED NÄIDIKUD

Ducato saab tellida 7″ täisdigitaalse värvilise TFT-ekraaniga, mis näitab sõiduki kõiki seadistusi ja kogu vajalikku infot. Selle ümber konfigureeritavus võimaldab rahuldada iga juhi vajadusi. Standardvarustusse kuulub aga 3,5″ TFT-näidikulaud, millel on kaks mõõdikut kiiruse ja mootori pöörete näitamiseks ning uued digitaalsed kütusekulu ja veetemperatuuri näidikud.

UCONNECT RAADIO

Ducato pakub 5″ kuni 10″ suuruse ekraaniga info ja meelelahutuse süsteeme. Kõigil neil on täiustatud värviline ekraan. 7″ ja 10″ versioonid põhinevad Androidi opsüsteemil, mis võimaldab lihtsat ühendumist sinu telefoniga. 5″ versioonil on Bluetooth ja Voice Assistant.

KÄIGUVAHETUSHOOB

Uue disainiga käiguvahetushoob nii käsi- kui automaatkastiga versioonidel on saadaval ka koos alumise osa nahkkattega.

UKSEPANEEL

Täielikult ümberdisainitud uksepaneel on nüüd varasemast tugevam. Ukse siseküljel on neli erineva suurusega panipaika.

AUTOMAATNE KLIIMASEADE

Uue disainiga kliimaseadme näidik, mis kuvab õhutemperatuuri, õhujaotuse ja ventilatsioonikiiruse sätteid. Süsteemil on 7-suunaline õhujaotus ja uus ‘’Max A/C’’ funktsioon jahutusvõime kiiresti maksimeerimiseks.

JUHTMETA TELEFONILAADIJA

Turvaline ja kindel koht esipaneelil nutitelefoni hoidmiseks ja laadimiseks. Automaatse kliimaseadmega sõidukil asub see kliimaseadme juhtpaneeli all ja manuaalse kliimaseadmega sõidukil uue paigutusega topsihoidja keskmises osas.

LED ESITULED

Meie parim pakkumine sulle: uued LED-esituled, et tee oleks alati hästi näha.

Ducatole iseloomulikud stiilsed päevasõidutuled, LED kaug- ja -lähituled ja efektsed LED suunatuled.