Ducato Furgoon

Välimine

Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid

Küljepeeglid tagavad teile panoraamvaate ja on praktilised, kuna neid saab kabiinist elektriliselt reguleerida ja kokku klappida.

Led-päevasõidutuledega esilaternad

Led-päevasõidutuledega esilaternad tagavad 40% võrra suurema valgusvoo.

4-osaline kaitseraud

Uus kaitseraud koosneb kolmest osast ja radiaatorivõrest, mille saab eraldi eemaldada lihtsalt. Selle kuju tagab maksimaalse kaitse. Radiaatorivõre on saadaval metallikhalli või mustana.

Tugevdatud kere

Sõiduki põhiosad, nagu kere ja liikuvad osad, on nüüd veel tugevamad, vastupidavamad ja töökindlamad.

Saadaval on kuni 6 tüüpi tagavedrustust

– 1 vedrustus lehtvedruga
– 1 mugavusvedrustus lehtvedru ja põikstabilisaatoriga
– 1 vedrustus kahe lehtvedruga
– 2 vedrustust kahe lehtvedru, suurendatud kliirensi ja põikstabilisaatoriga, saadaval ka 2500 kg lubatud koormusega tagasillal
– 1 vedrustus komposiitmaterjalist, mis võimaldab vähendada kaalu 15 kg võrra, suurendatud kliirensi ja põikstabilisaatoriga
– 1 isereguleeruv õhkvedrustus, saadaval ka mugavusversioonis kõrgendatud tugevusega variantidele

Tagumised uksed avanevad 270° nurga alla

Tagumised uksed avanevad 270° nurga alla, et muuta laadimine ja mahalaadimine võimalikult lihtsaks ja et tööruumi isegi kitsastes kohtades optimeerida. Spetsiaalsed hinged võimaldavad blokeerida uksed kolme erinevasse asendisse.

Astmed

Kaks kokkuklapitavat astet, üks taga ja üks küljel, lihtsustavad juurdepääsu Ducato kaubaruumile. Mõlemal astmel on libisemiskindel kate ja kuni 150 kg kandevõime.

Interjöör

Webasto

Tänu Webasto Thermo Top “C” programmeeritavale lisakütteseadmele saab sõidukit eelsoojendada kuni 24 h enne teeleasumist. Saadaval on ka taimeriga automaatne versioon.

Tahvli ja nutitelefoni tugi

Multifunktsionaalne seadmehoidik sobib tänu unikaalsete disainile kuni 10” ekraaniga tahvelarvutile ja nutitelefonidele. Et kontor oleks alati käeulatuses.

Uus 7" ekraaniga raadio

Valige oma Ducatole sobiv meelelahutussüsteem. Uus info- ja meelelahutusseade on saadaval standardversioonis või koos navigatsioonisüsteemiga: 7” puuteekraan, kõnetuvastus, USB-port, DAB-raadio, raadio juhtnupud roolirattal ja ühilduvus tahavaatekaameraga.
Uue süsteemi ühenduvust parandavad veelgi Apple CarPlay ja Android AutoTM-i tugi.

Automaatne kliimaseade

Ducato kõiki versioone saab varustada manuaalse või automaatse kliimaseadmega õhu ühtlaseks jaotamiseks kabiinis.

Soojenduse ja vedrustusega istmed

Maksimaalset mugavust pakkudes. Esiistmeid saab soojendada lihtsalt nupuvajutusega ning hüdrauliline vedrustus kaitseb teid sõiduki rappumise eest, muutes istmed äärmiselt mugavaks ebatasasel maastikul.

Vajate abi? Rääkige meiega