Kaubamärk

PAKKUDES FAKTIDE TUGEVUST

Fiat Professionali nimi viitab FCA Italy S.p.A. poolt toodetud kaubikutele. Tegemist on kontserniga, mis tugineb pädevatele ja motiveeritud inimestele, professionaalsele teeninduspersonalile ja kindlatele faktidele. Meie ulatuslik ja terviklik tootevalik on suuteline rahuldama kõiki transpordivajadusi. Fiat Professionali sõidukid on disainitud minimeerima kütuse – ja käituskulusid, maksimeerides sealjuures tasuvust. Fiati esimest tarbesõidukit tutvustati juba 1901. aastal.

Alates sellest ajast on kaubaveoga seotud tooted muutunud Fiati kontserni tegevuste hulgas aina olulisemaks. Tänu laiale tootevalikule ja enam kui saja-aastasele kogemusele on Fiat Professional muutunud antud turusektori liidriks.

Kõik Fiat Professionali tootevalikus olevad sõidukid on projekteeritud vastama professionaalsetele nõuetele võimalikult tõhusalt. Fiat Professional on žüriidelt ja professionaalsetelt ajakirjanikelt saanud ka palju rahvusvahelisi auhindu. Üks olulisemaid on aasta kaubiku auhind: selle võitis 1994. aastal Ducato, 2006. aastal Doblò Cargo, 2008. aastal Scudo, 2009. aastal Fiorino ja 2010. aastal New Doblò Cargo.

Püsivast edust kannustatud Fiat Professional püüdleb oma juhtpositsiooni tugevdamise poole, arendades edasi juba praegu laia müügivõrgustikku. Tänaseks on ettevõttel Euroopas üle 1400 edasimüüja ja enam kui 7500 teeninduskeskuse.

Fiat Professionali sõidukeid toodetakse kaheksas tehases üle maailma, sealhulgas Val di Sangros asuvas Euroopa suurimas kergkaubikute tehas Sevel (2010. aastal toodeti tehases juba 4 miljonendas sõiduk), kus valmistatakse ka Ducatot.