Uus tööhobune Fiat Fullback juba Eestis

Uus tööhobune Fiat Fullback juba Eestis

Eestisse on jõudnud Fiati uus kastiauto Fiat Fullback – usaldusväärne ja praktiline sõiduk, mis sobib nii professionaalseks kasutuseks kui ka igapäevasteks ja vaba aja sõitudeks. Uus kastiauto Fiat Fullback on saanud oluliseks osaks Fiati kommertssõidukite segmendis, mille mudelivalik on varasemast mitmekülgsem.

Kastiautod on kiirelt populaarsust võitev väikeste kommertsautode segment, kus Fiat stardib eriti konkurentsivõimelise Fullbacki mudeliga. On sümboolne, et sõnaga fullback tähistatakse ka tagarea ragbimängijaid, kes võivad täita nii kaitse- kui ka ründefunktsiooni. See nimetus peegeldab hästi kõnealuse mudeli usaldusväärsust ja universaalsust ning laialdasi kasutusvõimalusi, mis hõlmavad nii kommertstegevusi kui ka igapäevatoiminguid ja aktiivset vaba aja veetmist looduses.

Eesti turule mõeldud Fiat Fullbacki mudelid komplekteeritakse 2,4-liitrise ja 113 kW (150 hj) või 133 kW (180 hj) alumiiniumist turbodiiselmootoritega. Uue kastiauto ostjad saavad valida kuuekäigulise käsikäigukasti või sportrežiimiga viiekäigulise automaatkäigukasti ning taga- või neljarattaveo vahel.

Uue Fiat Fullbacki ostjate päralt on mitu mudeli konfiguratsioonivarianti: Single Cab, Extended Cab, Double Cab ja Chasis. Pakutakse ka kolme Fiat Fullbacki viimistlustaset. Mitmekesine konfiguratsioonivalik võimaldab vastata nii spetsiifilistele kommertsvajadustele kui ka nende spetsialistide vajadustele, kes töötavad sellistes valdkondades nagu põllumajandus, metsandus, ehitus ja energeetika.

Olenevalt konkreetse mudeli konfiguratsioonist kuulub Fiat Fullbacki standard- ja lisavarustusse järgmine sisseseade: seitse turvapatja, sh juhi põlvepadi, erinevad abisüsteemid (sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem, nõlvaltstardiabi, stabiilsuskontroll, haagise stabiilsuskontroll, nelikveo kontroll), bi-ksenoontuled koos LED-päevatuledega, tahavaatekaamera, kahetsooniline kliimaseade, võtmeta käivitussüsteem, 7-tollise puutetundliku ekraaniga navigatsioonisüsteem ning Bluetooth- ja USB-pesad.

Uue Fiat Fullbacki ostjad saavad tellida ka esiistmete soojendusega nahkistmed, nahkkattega rooli ja käetoe, valgustatud lävepaku, lisaastmelaua ning tagumise põrkeraua viimistluse koos võimalusega selle peale astuda.

Kõigi versioonide korral on Fullback kuni 1,78 m kõrge ja kuni 1,81 m lai, baas aga ulatub 3 meetrini. Auto pikkus ja kaubaosa suurus sõltuvad valitud konfiguratsioonist: Single Cab on 5,15 m pikk ja selle kaubaosa 2,26 m pikk, Extended Cabil on vastavad mõõtmed 5,27 m ja 1,85 m, Double Cabil aga 5,28 m ja 1,52 m. Kauba maksimaalne mass võib olenevalt konfiguratsioonist ulatuda koguni 1,1 tonnini.

Fiat Fullbacki hind Eestis algab 28 520 eurost.