Uus Fiat Ducato tuleb Eesti turule

Uus Fiat Ducato tuleb Eesti turule

Fiati esindaja sõnul tuleb sügisel Eesti turule üks populaarsemaid tarbesõidukeid Fiat Ducato. Uue põlvkonna mootoriga kaubik on varustatud uusima 3D -tehnoloogial põhineva navigatsioonisüsteemiga ja paistab silma uue välimusega.

„Ducato on üks Fiati edukamaid mudeleid, noppides juba aastaid võite üle Euroopa ja on tuntud oma kvaliteedi poolest, nii et kõik uuendused tugevdavad veelgi tema turupositsiooni,“ ütleb Eestis Fiati tarbesõidukeid esindava Iv Pluss AS-i tegevjuht Bruno Kubja.

Ducato peamisteks uuendusteks on dünaamilisem välisilme, mootori täiustatud omadused ja innovatiivne tehnoloogia, mis pakuvad juhile ja reisijatele sõidumugavust.

Uusim Ducato on varustatud kas kuuekäigulise manuaalkäigukastiga, mis on saadaval nelja erineva mootoriga võimsusega 120 hj kuni 180 hj, või siis 9Speed ​​automaatkäigukastiga, mille kolm mootorit arendavad 140 hj kuni 180 hj.

Värskendatud mudelid sisaldavad Stop and Go funktsiooniga püsikiirusesüsteemi, integreeritud sõiduraja järgimissüsteemi (Lane Centering), mis hoiab sõiduki sõiduraja keskel ja Traffic Jam süsteem, mis peatab sõiduki vajadusel automaatselt ja laseb tal sõiduvooluga samas rütmis liikuda.

Uusima Ducato varustusse kuulub ka AEB süsteem, mis tuvastab ja hoiatab sõiduki ette jäävate objektide ning nende kiiruse ja suuruse eest. Kaubikul on liiklusmärkide ning kaugtulede tuvastussüsteem ning juhtmevaba ühendus kommunikatsiooniseadmetega.

Juht saab jälgida sõiduki seadeid ja hoiatusi täielikult digitaalses, 10-tollise puuteekraaniga multimeediasüsteemis ja kasutada 3D-navigeerimist.

Uue Ducato hind Eestis algab 25 990 eurost.

Dataforce‘i andmetel müüs Fiat eelmisel aastal üle 150 000 Ducato, mis oli Euroopas kaubikute seas müüduim mudel ning võttis endale üle 20 protsendi Euroopa tarbesõidukite turust.