FCA TERVITAB KÕIKI ÜRITUSEL EXPO MILANO 2015 OSALEVAID RIIKE

FCA TERVITAB KÕIKI ÜRITUSEL EXPO MILANO 2015 OSALEVAID RIIKE

Expo Milano 2015 ametlik globaalne partner Fiat Chrysler Automobiles tervitab kõiki ürituse külastajaid oma tootemarkide välisõhukampaaniaga, mis hõlmab mõjukaid maksipaneele, plakateid ja videoinstallatsioone.

Kampaania toimub Rho jaama rahvarohkeimates kohtades ja Expo 2015 peasissepääsude juures ning põhineb lippude universaalsel keelel, edastades sõnumit, millega FCA globaalse partnerina tervitab järgmise kuue kuu jooksul kogu maailma.
Kampaania idee sündis Independend Ideas agentuuri loomingulise tegevuse tulemusena ning jälgib teavituskavas üles seatud erinevates kohtades ringi liikuvat 150 subjekti. Sellesse on kaasatud Expo Milano 2015 üritusel osalevate kõigi külalisriikide lipud, mis on ümber kavandatud erinevate tootemarkide – Alfa Romeo, Fiat, Jeep ja Lancia – kujutiste abil ning mis sisaldavad oma keele ja paigutusega vastavuses olevaid erinevaid suhtluskoode.

See on kutse kõigile üritusel osalevatele riikidele avastada Itaalia disaini, stiili ja väärtusi läbi Fiat Chrysler Automobiles kontserni kõigi tootemarkide, mis kuuluvad Itaalia suurimasse perekonda.

Kuid FCA tervitus ei avaldu ainult lippude vormis. Tegelikult tervitatakse ja saadetakse külalisi üle kogu Milano spetsiaalse digitaalse (selle lingi alt leitava) teejuhiga, mis on nutitelefonidele tasuta allalaaditav. Teejuht on saadaval Androidile ning antakse peagi välja ka IOS-ile. Lombardia pealinnas ja teistes Itaalia suurlinnades on avalikes kohtades saadaval lisaks ka paberkandjal teejuhid. „Milano Expo Guide 2015 by FCA“ on ametlik teejuht, mis võimaldab Teil kogeda seda linna ürituse toimumise kuuel kuul ning mis sisaldab teavet muuseumide, näituste, kontsertide, restoranide, baaride, tänavatoidu, traditsionaalse köögi, hotellide, klubide ja DJ settide kohta.

Teejuht on täiuslik „juhendaja“, kes toob esile FCA tootemarkide korraldatud üritused, millest igaüks katab ühte linnajagu ja pakub rahvale rida tegevusi, mis ühilduvad nende isiklike väärtustega. Rakendust „Milano Expo Guide 2015 by FCA“ on võimalik kasutada ka Itaalia ringkäigu planeerimiseks Alfa Romeo, Fiati, Jeep’i ja Lancia soovitatud reisikavade põhjal, et tutvuda riigiga mööda erinevaid marsruute: ikoonilised Fiati asukohad Itaalias, Alfa Romeoga kõige nauditavamalt läbitavad panoraamilised teed, džiibiga leitavad veinipiirkonnad ning Lanciaga avastatavad moenurgad.

FCA kohalolek

Lisaks sellele, et FCA annab organisatsioonile ja kõikjalt maailmast saabuvatele delegatsioonidele asendusautodena kasutada 105 sõidukist koosneva ametliku autopargi, on ettevõte kohal ka Expo Milano 2015 näitusealas, mis on 200 ruutmeetrit suur ja asub ärihoones, kus FCA tervitab oodatavat kahtekümmet miljonit külastajat. Lisaks on FCA kohal ka Ameerika Ühendriikide paviljonis Ameerika kaubasõidukite RAM tootemargiga ning kuue Ducato sõidukiga, mis on toidukaubikutena üles pandud Food Truck Nation alas. Eesmärgiga demonstreerida meie pühendumist alternatiivkütustele, demonstreeritakse ürituse teise ametliku globaalse partneri ENEL-i ala elektrilaadimispunkti kõrval ka ühte Fiat 500e mudelit.

Ka Expo näitusealas on Fiati tootemark kohal väga erilise ja keskkonnasäästliku linnakujundusprojektiga, mis on kooskõlas antud ürituse väärtustega: taimekastid, -potid ja pingid on kõik kaetud õhku puhastava erivärviga. Tänu Fiatile suudavad lillepottides olevad taimed justkui „suurendada“ oma kasulikkust, parandades ümbritseva õhu kvaliteeti. Kaheksa taimekasti on samas ka tõelised kunstipaigaldised, mille on Fiatile valmistanud disainer Fabio Novembre, kes kujundas elusuuruses Fiat 500 mudeli.

Selleks, et oleksite selle kuue kuu jooksul kõige toimuvaga pidevalt kursis, on FCA oma veebisaidil avanud jaotise, mis on täielikult pühendatud üritusele Expo Milano 2015. Seal jagub ruumi meie kontserni ürituseaegseid tegevusi puudutavale teabele, mis on võetud meie tootemarkide ja Expo sotsiaalmeedia lehekülgedelt.