DUCATO 4X4 EXPEDITION 2015 DÜSSELDORF CARAVAN SALON MESSIL

DUCATO 4X4 EXPEDITION 2015 DÜSSELDORF CARAVAN SALON MESSIL

TEKST:

  • Saksamaa automessil tutvustatakse uut Show Camper Van autoelamut: see suure jõudlusega mugav sõiduk on ideaalne sportlikele, seikluslikele klientidele, kes soovivad tuttavatelt radadelt kaugemale sõita.
  • Ducato autoelamu baasile paigaldatud ning pikendatud ülendi ja kõrge katusega 4×4 Expedition on toodetud koostöös vagunelamute kvaliteetse sisustuse valmistajaga Tecnoform. Projekti on kaasatud ka neljarattaveo süsteemi looja Dangel ja sõidukikere tarbija vajadustele kohandamisega tegelev Olmedo.
  • „Avades uusi teid:“ Autoelamute turusegmendi tootjate ja klientide poolt eelistatud baasivalmistaja Fiat Professional püüdleb uut tüüpi klientide poole eesmärgiga laiendada sektorit, mis tänapäeval moodustab Euroopa sõidukelamute turuosast enam kui 25% ning kasvab pidevalt.
  • Show Camper Van autoelamuga, mida ei turustata, kindlustab Fiat Ducato oma üleeuroopalist positsiooni sõidukelamute tootjate baaside esimese eelistusena.

 

Fiat Ducato 4×4 Expedition Show Camper Van saab olema üks peaosalisi Düsseldorfis (Saksamaal) toimuval Caravan Salon üritusel, mis on maailma olulisim sõidukelamutele ja vabaõhuturismile pühendatud sündmus ning mis toimub 28. augustist kuni 6. septembrini. Ka Fiat Professional kui Euroopa liider sõidukelamute ümberehituseks mõeldud autoelamute baaside alal ei saa sealt puududa. Pärast eelvaatelist demonstratsiooni Düsseldorfis reisib Show Camper Van tähtsaimatele erialanäitustele Parmas (Itaalia), Le Bourget’is (Prantsusmaa) ja Birminghamis (Suurbritannia).

Selle ainulaadse sõidukiga kinnitab Fiat Professional oma oskusteabe olemasolu ning seab eesmärgiks avada uusi teid autoelamu turusegmendile, mis moodustab Euroopa sõidukelamute turuosast enam kui 25% ning kasvab pidevalt. Menukale Fiat Ducato autoelamu baasile ehitatud ülendi ja kõrge katusega ning pika teljevahega Fiat Ducato 4×4 Expedition on mõeldud seikluslikele inimestele, kes soovivad suure jõudlusega sõidukit, mis on teedel väle, mugav eluase ja seest tavapärasest kõrgem, võimaldades selles ka püsti seista.

Mudeli veel üks tugevus on sõiduki tähelepanuväärne käsitsemislihtsust: see on sama hästi juhitav, ohutu ja nauditav nagu sõiduauto ning pakub lisaks suurepärast nähtavust ja mugavaid istmeid.

Fiat Ducato 4×4 Expedition on varustatud 2.3 150 HJ mootoriga, mis on tõhususe ja emissioonide poolest oma klassi parim, viimase põlvkonna Multijet II-ga ja kütusekulu vähendamist võimaldava standardse käiguvahetuse näidiku (Gear Shift Indicator) funktsiooniga. Koos Dangeli poolt välja töötatud neljarattaveoga muudab see ka kõige nõudlikumatel teedel liikumise lihtsaks.

Väljast on Show Camper Van autoelamu värvitud kahe halli varjundiga ning sellel on tõstetud ja laiendatud sõidupind ning hulganisti Ducato Camper kohandamisvõimalusi nagu eesmine karterikaitse ja LED päevasõidutuled. Varustuse teevad täiuslikuks esivints ja katuserest, mis on ideaalne tuttavatest radadest kaugemal puhkamiseks ning millel saab ka osaliselt kõndida, mistõttu on see kasutatav maast kahe ja poole meetri kõrgusel paikneva mugava välisalana. Nutikad tehnolahendused muudavad selle veelgi mitmekülgsemaks ja tunnistavad selle tugevat iseloomu.

Partnerid meisterlikkuse alal

Fiat Ducato 4×4 Expedition on valminud turusektoris tuntud järgmiste ekspertide koostöö tulemusena: Tecnoform sisemuses, Olmedo väliskujunduses ja Dangel neljarattaveo süsteemis.

Tecnoform on sõidukelamute ja jahtide sisustuse valdkonna liider, kes on tuntud kvaliteetseimate materjalid kasutamise, disainioskuste, tõhusa tootmise ja kõrgetasemelise logistika poolest. Viimase kahekümne aasta jooksul on Tecnoform loonud sõidukelamute siseviimistluse trende stiili, tehnoloogia ja mugavuse osas ning tähistab Fiat Ducato 4×4 Expedition sõidukiga oma 50. aastapäeva.

Sisekujundust iseloomustavad puhtad jooned, hädavajalik voolujooneline mööbel ja kõrgtehnoloogilised materjalid, mis loovad salongiliku õhustiku, kus on pärast intensiivset päeva vabas õhus ideaalne lõõgastuda. Õhustikus, milles elegantsus kohtub praktiliste ehituslahendustega ja kvaliteetsete materjalidega, mängib disainiideede ühendamises ja üldise hubasuse ja õnnetunde loomises olulist rolli ka tehnoloogia. Näiteks on Tecnoform loonud mööbliesemetesse sisseehitatud valgustussüsteemi ja viimase põlvkonna meelelahutussüsteemi, mis koosneb mitmest kõlarist ja kahest sissetõmmatavast lameekraaniga telerist. Reisikonfiguratsioonis annab kõrgetasemeline mugavus teed funktsionaalsusele. Mööbli tööpindu katavad nii-öelda „kaaned“, mis varjavad elegantselt mööbliesemete tegelikku kasutusotstarvet, muutes planeeringu otstarbekamaks ja mööbli kuju voolujoonelisemaks.

Dangel, millel on enam kui 35-aastane kogemus neljarattaveo valdkonnas, projekteeris uue Show Camper Van kaubiku 4×4 ülekandesüsteemi eesmärgiga tugevdada selle seikluslikku, ebatraditsioonilist iseloomu. Täpsemalt võimaldab viskosiduriga alaline neljarattaveo süsteem koos spetsiaalse tõstetud aluse ja ülisuurte rehvidega liikuda kõigil pindadel ohutult ja enesekindlalt.

Välisilmed on kujundanud ettevõte Olmedo, mis ühendab endas meisterlikkust ja leidlikkust, et rahuldada ka äärmiselt erilaadsete klientide vajadusi. Olmedo eesmärk on pakkuda transpordiolusid parandavaid lahendusi ning erivarustust mitmesugusteks kasutusotstarveteks ja mobiilsuse parandamiseks, tagades liikumisvabaduse, mugavuse ja ohutuse.

Avades uusi teid

Fiat Ducato 4×4 Expedition on välja töötatud sportliku ja seiklusliku elustiiliga klientidele, kes soovivad parimat tehnoloogilist sisu. Sel põhjusel kuulub varustuse hulka USB pesaga tahvelarvuti hoidja, puuteekraaniga Raadio UconnectTM NAV koos sisseehitatud navigatsioonisüsteemiga, tagakaamera ja LED päevasõidutuled. Fiat Ducato autoelamu baas on äärmiselt eklektiline ning seda turustatakse mitmes riigis üle maailma. Sel aastal võitis see ka prestiižika Arctic testi.

Nende omaduste poolest tugev sõiduk avaneb uutele klientidele ja avastab uusi teid, võimaldades äärmuslikumat ja mitmekülgsemat kasutust. Fiat Ducato autoelamu suudab minna kõikjale ja soovib teada saada, kuidas kliente veelgi paremini teenindada. Selle uue, kasvava kliendisegmendi olulisust arvestades analüüsib Fiat Professional lisaks sõidukelamute omanikelt ja tootjatelt igapäevase kokkupuute käigus kogutud tagasisidele ka turgu ennast, et püsida kursis uute suundadega ja jääda esirinda. Näiteks palutakse Fiat Professionali boksi külastajatel täita küsimustik, et saada rohkem teada nende ootustest sõidukelamute toodete ja teenuste osas. Samadele küsimustele saate vastata ka Teie, külastades veebisaiti https://www.fiatcamper.com.
Fiat Ducato: ainuke baas, mis on mõeldud olema autoelamu

Juba palju aastaid on Ducato kaubiku omadused olnud sõidukelamu omanike jaoks võidukad: nelinurkne, kastikujuline tagaruum võimaldab nutikalt ära kasutada iga sentimeetrit ja nautida kogu seda ruumi puhkuste jaoks. Fiat Ducato suurepärane pöördering lihtsustab manööverdamist. Kompaktse esiotsa ja kabiini ülend on äärmiselt väike, muutes käsitsemise lihtsamaks ja optimeerides kasutatavat elamisruumi.

Mudeli üks tugevus on selle võrratu mugavus: ohutus, nauditav juhitavus, sisseehitatud peatugedega mugavad „kapteni tooli“ stiilis istmed, reguleeritav rooliratas ja hüdrauliline roolivõimendi. Lisaks võimaldavad selle paljud aktiivsed ja passiivsed ohutusseadised reisida meelerahus.

Ducato baas on antud turusektori liider ja kõigi Euroopa sõidukelamute tootjate šassiide esmavalik: viimasel 10 aastal on üle 500 000 perekonna ohutult ja enesekindlalt reisinud ja oma puhkust nautinud just Fiat Ducato põhjaga sõidukelamus. Aastatepikkuse kogemusega Fiat Professional pakub laias valikus teenuseid, mis on pühendatud Fiat Ducato baasiga sõidukelamute omanikele reiside ettevalmistamiseks, kogemuste vahetamiseks ja vajadusel kiiresti sekkumiseks.