Talento

Talento

MULTITALENT

Oma klassi tippmahutavus, erakordselt kompaktne ja nobe – kõik see ja enamgi veel on olemas uues Talentos.

See mudel on oma suurte sisemiste mõõtude, mitmekülgsuse ja kohanemisvõime tõttu kasutaja erinevate vajaduste jaoks suurepärane. Talento on sobiv töökaaslane kõikidele professionaalidele linnatänavatel ja põhimaanteedel.

STIIL

Ideaalne kombinatsioon Doblò Cargost ja Ducatost koos suurepärase nobeduse ja võimsuse kombinatsiooniga, mis on ühendatud lihtsasse, kuid stiilsesse keresse.

Välimus on kompaktne ja heade proportsioonidega: väljasirutatud tuuleklaas on ühendatud lühikese kapotiga ning üldmulje on aukartustäratav, kuid dünaamiline esiosa. Esiosa disain, horisontaalne julgete ja selgete joontega ilme suurendab sõiduki laiust ja selle mahutavust, andes samas aimu dünaamilisusest ja stabiilsusest. Nelinurksest tagaosast paistab kõrgetasemeline funktsionaalsus ja produktiivsus.

MUGAVUS

Kabiin on kujundatud nii, et see oleks maksimaalselt mugav ja ergonoomiline. Istmed on heade kontuuridega ning sellise kujuga, et kõikidel reisijatel oleks mugav istuda.
Rooli asend annab hea auto juhtimise tunde ning nahast ümbrise ja ergonoomiliste juhtimisvahenditega muutub igapäevane sõitmine turvaliseks ja pingevabaks.

FUNKTSIONAALSUS

Uuel Talentol on kogu vajalik pardatehnoloogia ja funktsionaalsus, nagu Touch-Radio Nav 7” nutisüsteem, kuhu kuuluvad:
Navteqi navigatsioonisüsteem
FM / AM (+DAB) raadio
muusikafailide USB ja AUX pesad
käed-vabad telefon Bluetooth® abil

Talentol on olemas ka Radio Bluetooth® ja Radio CD Bluetooth® süsteemid, mõlemad võimalike USB ja AUX variantidega.
Kabiin on praktiline ja funktsionaalne ning selles on arvukalt panipaiku: 90 liitrit kõikjal käe ulatuses ning nutikad lahendused, nagu mobiilne büroo (istmealune panipaik, innovaatiline allavolditav keskmine iste, tahvli alus ja nutitelefoni alus).

JUHTIMISE ABIVAHENDID

Talentol on viimase põlvkonna pardatehnoloogia ning kõrgetasemelised turvaseadmed standardvarustuses kõikidel versioonidel:
ABS koos EBD-ga (Electronic Brake Distribution, elektrooniline pidurdusjõu jaotussüsteem) ja hädapidurdusvõimendi
ESC koos Hill Holder ja Traction süsteemiga + (mis aitab juhil tõusul sõitu alustada).

Lisavarustusena on saadaval ka haagise stabilisaator Trailer Stability Assist, mis tagab ideaalse stabiilsuse pukseerimisel, ning külgmised ja akende turvapadjad.
Talentol on täiustatud parkimisabisüsteem: tagumine parkimissüsteem (ainult helisignaal) ning tagakaamera salongi peeglis.

KAUBARUUM

Uus Talento töötati välja nii, et kaubaruum oleks võimalikult praktiline.
Selle täiendav luuk “CargoPlus” (reisijaistme all) võimaldab professionaalidel vedada kuni 3,75 m pikkusi esemeid (4,15 m LWB puhul).

Korrapärane kandiline kuju ja tagauste kuni 255° avamisvõimalus suudavad tagada kauba laadimise ossa lihtsa juurdepääsu ja kasutuse. Väga hea juurdepääsu tagab ka 552 mm madal lävi ja külgmise liugukse 1,030 mm laius (100 mm põrandast). Kaubaruum SWB versioonil 5,2 m3 ja LWB versioonil 6 m3 võib ulatuda kõrgendatud katusega LWB versioonil kuni 8,6 m3-ni; see tähendab, et alates SWB versioonist on võimalik vedada 3 euroalust. Kokkuvõttes on Talento kuni 1,249 kg suurema kandevõimega.

SUUTLIKKUS

Uusima põlvkonna 1,6 on SCR tehnoloogial põhineva suure Euro 6 mootorite valikuga, et vastata erinevate tarbijate sõiduvajadustele:
1,6 MultiJet / Ecojet S&S 95 hj 260 Nm
1,6 MultiJet 120 hj 300 Nm
1,6 Ecojet S&S 125 hj 320 Nm
1,6 Ecojet S&S 145 hj 340 Nm

Meie 1,6 diiselmootorite eelised on muudetava geomeetriaga turbo või kaksikturbo TwinTurbo.
Käivitus- ja seiskamissüsteemiga Start&Stop kaksiturbo TwinTurbo aitab Talentol saavutada väiksemaid heitkoguseid ja madalat kütusekulu väiksemate ülalpidamiskulude juures. Kaheetapiline turboülelaadimine võimaldab paindlikku sõitu, kiiret kiiruse kogumist ja jõudu suurtel kiirustel.
Esimene turbo annab suure pöördemomendi aeglastel kiirustel, et tagada kiire reaktsioon mõõdukale kiirendusele, teine turbo aga lülitub sisse suurtel kiirustel võimsuse suurendamiseks sujuva ja võimsa kiirenduse korral.

 broneeri proovisoit

Vajate abi? Rääkige meiega