TALENTO

FUNKTSIONAALSUS

Talento pakub kogu vajalikku kandetehnoloogiat ja funktsionaalsust, nagu Touch-Radio Nav 7” info- ja meelelahutussüsteemi, mis sisaldab:

  • Navteq navigatsioonisüsteemi
  • Raadio FM / AM (+DAB)
  • Muusikafailide USB ja AUX pistikuid
  • Bluetooth® tehnoloogial käed-vaba süsteemi

Kabiin on praktiline ja funktsionaalne, suure hulga hoiulaegastega: 90 liitrit alati käepäraseid ja kavalaid lahendusi, nagu mobiilne kontor (istmealuses hoiulaekas, innovaatiline allaklapitav keskmine iste, lauahoidik ja nutitelefoni hoidik).

JUHTIMISE ABIVAHENDID

Talentol on viimase põlvkonna pardatehnoloogia ja kõrgel tasemel ohutusseadmed, mis on standardiks kõikidele versioonidele:

  • ABS koos EBD ga (Elektrooniline pidurijaotur) ja hädaabi pidurdustugi
  • ESC koos ja Traction +

Valikuliselt on võimalik, mis tagab ideaalse stabiilsuse pukseerimise. Talento pakkumine on lõplikult täidetud juhtimise abivahenditega parkimiseks: tagumine parkimisabi (ainult helid) ja tagakaamera salongipeeglis.

LAADIMINE

Talento on arendatud laadimisala muutmiseks palju praktilisemaks.
Selle täiendav luuk “CargoPlus” (kaasreisija pingi all) võimaldab professionaalidel kanda pikki, kuni 3,75 m (4,15m LWB jaoks) pikkuseid esemeid.

Tavaline nelinurkne kuju ja võimalus avada tagauksi kuni 255° tagab laadimissektorile kerge ligipääsu ja kasutuse.

Suur ligipääsetavus on niisiis madala, 522 mm kõrguse lävepaku ja külgmise, 1030 mm (100 mm maapinnast) kõrguse liugukse tõttu. Mahtuvust 5,2 m3 SWB-l ja 6 m3 LWB-l saab suurendada kuni 8,6 m3 LWB kõrge katusega; see tähendab, et alates SWB versioonist on võimalik vedada 3 euroalust.

Lõpuks, Talento on suurendatud kasuliku koormusega suuteline kandma kuni 1249 kg.

Vajate abi? Rääkige meiega