Küpsised

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait külastamise ajal teie arvutisse või mobiilseadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse laialdaselt veebisaitide toimimise tõhustamiseks ja veebisaitide omanikele teabe esitamiseks.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Google Analytics ja AdWords

Veebisait www.fiatprofessional.ee kasutab veebisaidi liikluse analüüsimiseks Google Inc.-i (edaspidi: Google) loodud teenust Google Analytics, mis aitab analüüsida veebisaidi kasutamist. Selleks kasutab Google Analytics küpsiseid ehk arvutis säilitatavaid tekstifaile. Google kasutab selliseid küpsiseid laialdaselt. Näiteks korduva turundustegevuse jaoks kasutatakse reklaamide kuvamiseks või teie valikute jälgimiseks AdWordsi ja Google Analyticsi küpsiseid. Küpsiste kaudu saadud teave veebisaidi kasutamise kohta hõlmab Google'ile saadetud tavapärast brausimise ajaloo teavet (sh teie IP-aadressid) ja anonüümset külastajate käitumise teavet ning Google säilitab seda teavet ka USAs asuvates serverites. Enne teie IP-aadressi edastamist muudab Google selle anonüümseks. Google'i Privacy Shieldi tunnistuses sätestatud korra kohaselt avaldab Google, et järgib kõiki ELi-USA andmekaitseraamistiku Privacy Shield nõudeid. Google võib edastada Google Analyticsi kogutud teavet kolmandatele isikutele, kui see on seaduse kohaselt vajalik või kui kolmandad isikud töötlevad vastavat teavet Google'i nimel. Google Analyticsi teenuse tingimuste kohaselt ei seo Google andmesubjekti IP-aadressi muude Google'i jaoks kättesaadavate andmetega. Kui soovite Google Analyticsi küpsistest keelduda, laadige alla ja paigaldage Google Analyticsi brauseri loobumismoodul. Google Analyticsi brauseri loobumismoodul Küpsiseid kasutatakse ka selleks, et registreerida, kas andmesubjekt nõustub (või ei nõustu) küpsiste kasutamisega veebisaidi www.fiatprofessional.ee poolt, nii et seda küsimust ei küsita iga kord, kui andmesubjekt veebisaiti kasutab.

Facebook Pixel

Kasutame Facebook Pixelit analüütikavahendina, et mõista inimeste tegevust meie veebisaidil ning mõõta seeläbi oma reklaamitegevuse tulemuslikkust. See aitab meil jälgida Facebooki reklaame ja neid kogutud teabe alusel optimeerida, et luua sihtrühmad tulevastele reklaamidele ja korduv turundustegevus selleks sobivatele võimalikele klientidele - inimestele, kes on meie veebisaidil juba teatavaid toiminguid teinud.

Küpsiste loetelu

fiat-pro-cookies-ee-upd  

Kuidas küpsiseid hallata?

Küpsiseid on võimalik hallata oma eelistuste järgi. Saate kõik varem arvutisse salvestatud küpsised ära kustutada ja mitmetes brauserites on võimalik valida, et küpsiseid ei salvestatakski. Rohkem teavet küpsiste kohta

Küpsiste haldamine brauseris

Mitmetes brauserites on võimalikud järgmised toimingud:
  • saab kontrollida, millised küpsised on salvestatud, või üksikuid küpsiseid eraldi kustutada;
  • saab blokeerida kolmandate isikute küpsised;
  • saab blokeerida konkreetsete veebisaitide küpsised;
  • saab blokeerida kõikide küpsiste saatmise;
  • saab kõik küpsised pärast brauseri sulgemist ära kustutada.
Kui otsustate küpsised ära kustutada, siis arvestage, et koos sellega kustutatakse ka kõik seaded. Ühtlasi tuleb arvestada, et kõikide küpsiste täieliku blokeerimise korral lakkavad mitmed veebisaidid (sh meie veebisait) korralikult toimimast ning internetis brausimine ei ole enam võimalik. Seetõttu pole soovitatav meie veebisaiti külastades küpsiseid ära keelata. Vahemälu ja küpsiste tühjendamine